| Nazwa marki: | RESKY |
| Numer modelu: | RSK-4825 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | pudełko papierowe |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T |
| Nazwa produktu | 48V25Ah |
|---|---|
| Model | RSK-4825 |
| Pojemność nominalna | 25Ah |
| Nomienna napięcie | 48 V |
| Przeciążenie zabezpieczające przed przeładowaniem | 39V±0,05V |
| Napięcie ochrony przed przeładowaniem | 540,6V±0,05V |
| Impedancja AC Nowy Komórka Max. | ≤ 100 mΩ |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania | Zmiana mocy ≤ 5A |
| Maksymalny ciągły prąd rozładowy | Zmiana temperatury ≤15A |
| Maksymalny prąd rozładowy | Zmiana mocy ≤ 20A |
| Zakres temperatury działania | Ładowanie: 0-45°C, rozładowanie: -20-60°C |
| Zakres temperatury przechowywania | Mniej niż 1 rok: -20~25°C Mniej niż 3 miesiące: -20~40°C Mniej niż 30 dni: -25°C~45°C Mniej niż 90 dni: -25°C~30°C |
| Waga | Około 5,5 kg |
| Charakterystyka cyklu | 500 razy |