| Nazwa marki: | RESKY |
| Numer modelu: | LP605080 |
| MOQ: | 100szt |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Przedmiot | Specyfikacje |
|---|---|
| Akumulatory | Akumulator Lipo 7.4V 3000mAh |
| Napięcie ładowania | 8.2V |
| Napięcie nominalne | 7.4V |
| Pojemność nominalna | 3000mAh 0.2C rozładowania |
| Prąd ładowania | Ładowanie standardowe: 0.5C Szybkie ładowanie: 1.0C |
| Standardowa metoda ładowania | Ładowanie CC (prąd stały) 0.5C do 8.4V, a następnie ładowanie CV (napięcie stałe 8.4V) do momentu, gdy prąd ładowania spadnie do ≤0.05C |
| Czas ładowania | Ładowanie standardowe: 2.75 godziny (ref.) Szybkie ładowanie: 2 godziny (ref.) |
| Maks. prąd ładowania | 0.5C |
| Maks. prąd rozładowania | 1.0C |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2.5V±0.25V (0.2C) |
| Temperatura pracy | Ładowanie: 0°C ~45°C Rozładowanie: 0°C ~45°C |
| Temperatura przechowywania | -10°C ~ +45°C |
| Wymiary | Długość: 85±2mm (bez wyprowadzeń) Szerokość: 51±0.5mm Grubość: 13±0.2mm |
| Test upadku | Ogniwo jest upuszczane dwukrotnie z wysokości metra na betonową nawierzchnię. Brak ognia, brak wycieków |
| Czas cyklu | ≥500 razy |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje