| Nazwa marki: | RESKY |
| Numer modelu: | RESKY-18650-2S |
| MOQ: | 100szt |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Model | 18650-2S1P |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 7.4V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Maksymalny prąd ładowania | 0.5C |
| Sposób ładowania | Prąd stały 1C do 8,4V, a następnie ładować przy stałym napięciu 8,4V, aż prąd ładowania mniejszy niż 0,01C |
| Maksymalny prąd rozładowy | 1C |
| Włókno odcięcia rozładowania | 5V (przesilanie wykrywające nadmierne rozładowanie PCM) |
| Środowisko operacyjne | Ładowanie: 0°C ~ 45°C; 65±20% RH Wyładowanie: -20°C~60°C; 65±20%RH |
| Środowisko przechowywania | -20°C~45°C; 65±20% RH |
| Okres eksploatacji (80% mocy podstawowej) | > 500 cykli |