| Nazwa marki: | RESKY |
| Numer modelu: | RESKY-18650-2S |
| MOQ: | 100szt |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Model | 18650-2S1P |
|---|---|
| Napięcie nominalne | 7,4 V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Maksymalny prąd ładowania | 0,5°C |
| Metoda ładowania | Prąd stały od 1 C do 8,4 V, następnie ładuj stałym napięciem 8,4 V, aż prąd ładowania będzie mniejszy niż 0,01 C |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1C |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 5 V (napięcie wykrywania nadmiernego rozładowania PCM) |
| Środowisko operacyjne | Ładowanie: 0°C ~ 45°C; 65 ± 20% wilgotności względnej Rozładowanie: -20°C~60°C; 65 ± 20% wilgotności względnej |
| Środowisko przechowywania | -20°C~45°C; 65 ± 20% wilgotności względnej |
| Żywotność (80% pojemności podstawowej) | > 500 cykli |