| Nazwa marki: | RESKY |
| Numer modelu: | LP403048 |
| MOQ: | 100pcs |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Paper box |
| Warunki płatności: | Western Union,T/T |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nr modelu | LP403048 |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Prąd ładowania | 0,2c |
| Ciągły prąd rozładowania | 0,5c |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1c |
| Waga | 11g |
| MOQ | 100szt |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |
| Złącze | Jst, Molex.... |
| Specyfikacja | 4*30*48mm |
| NIE. | Rzeczy | Dane techniczne |
|---|---|---|
| 1 | Baterie | Bateria lipo 3,7 V 600 mAh |
| 2 | Napięcie ładowania | 4,2 V |
| 3 | Napięcie nominalne | 3,7 V |
| 4 | Pojemność nominalna | Wyładowanie 600mAh 0,2C |
| 5 | Prąd ładowania | Standardowe ładowanie: 0,5°C Szybkie ładowanie: 1,0C |
| 6 | Standardowa metoda ładowania | Ładowanie 0,5 C CC (prąd stały) do 4,2 V, następnie ładowanie CV (napięcie stałe 4,2 V) aż do spadku prądu ładowania do ≤ 0,05 C |
| 7 | Czas ładowania | Standardowe ładowanie: 2,75 godziny (ref.) Szybkie ładowanie: 2 godziny (ref.) |
| 8 | Maksymalny prąd ładowania | 0,5°C |
| 9 | Maksymalny prąd rozładowania | 1,0°C |
| 10 | Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V 0,25 V (0,2°C) |
| 11 | Temperatura robocza | Ładowanie: 0°C ~45°C Rozładowanie: 0°C ~45°C |
| 12 | Temperatura przechowywania | -10°C ~ +45°C |
| 13 | Wymiar | Długość: 48±2mm (bez zakładek) Szerokość: 30±0,5mm Grubość: 4±0,2mm |
| 14 | Test upadku | Ogniwo należy dwukrotnie zrzucić z wysokości metra na betonowe podłoże. Żadnych pożarów, żadnych wycieków |
| 15 | Czas cyklu | ≥500 razy |
Elektronika użytkowa:
Przemysł lotniczy:
Przygotowanie materiału elektrody dodatniej:
Wykorzystując materiały trójskładnikowe (kompozytowe tlenki niklu, kobaltu i manganu) jako materiały aktywne, płytki elektrod dodatnich są wytwarzane poprzez mieszanie, powlekanie i inne procesy.
Materiały elektrod ujemnych:
Zwykle stosuje się materiały węglowe, takie jak grafit, a płyty elektrod ujemnych wytwarza się poprzez powlekanie i walcowanie.
Elektrolit:
Jest to mieszanina soli litu (takiej jak heksafluorofosforan litu) i rozpuszczalnika organicznego, który bezpośrednio wpływa na wydajność akumulatora.
Kluczowe etapy produkcji:
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje