| Nazwa marki: | RESKY |
| Numer modelu: | LP124065 |
| MOQ: | 100szt |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 4000mAh |
| Energia | 14.8Wh |
| Wymiary | 12*40*65mm |
| Waga | 40g |
| Żywotność cyklu | 500 cykli |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napięcie ładowania | 4.2V |
| Prąd ładowania | Standardowy: 0.2C, Szybki: 1.0C |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1.0C |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2.5V±0.25V (0.2C) |
| Temperatura pracy | Ładowanie: 0°C~45°C, Rozładowanie: 0°C~45°C |
| Temperatura przechowywania | -10°C~+45°C |
| Standardowy czas ładowania | 2.75 godziny |
| Szybki czas ładowania | 2 godziny |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje