| Nazwa marki: | RESKY |
| Numer modelu: | Lp503040 |
| MOQ: | 100szt |
| Cena £: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T |
| Akumulatory | 3.7V 600mAh LiPo bateria |
| Napięcie ładowania | 4.2V |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh (wyładowanie 0,2 C) |
| Prąd ładowania | Standardowe obciążenie: 0,5°C Szybkie ładowanie: 1,0C |
| Standardowa metoda pobierania opłat | 0.5C ładowanie CC do 4.2V, następnie ładowanie CV do prądu ≤0,05C |
| Czas ładowania | Standardowe ładowanie: 2,75 godziny (Ref.) Szybkie ładowanie: 2 godziny (Ref.) |
| Maksymalny prąd ładowania | 0.5C |
| Maksymalny prąd rozładowy | 1.0C |
| Włókno odcięcia rozładowania | 2.5V ±0,25V (0,2C) |
| Temperatura pracy | Ładowanie: 0°C ~ 45°C Wyładowanie: 0°C ~ 45°C |
| Temperatura przechowywania | -10°C ~ +45°C |
| Wymiary | Długość: 40 ± 2 mm (z wyłączeniem kartek) Szerokość: 30±0,5 mm Gęstość: 5±0,2 mm |
| Badanie upadku | Dwukrotnie spadł 1 metr na beton - bez pożaru, bez wycieku |
| Czas cyklu | ≥ 500 cykli |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje